Editors
Editors

Moda markalarının alternatif müzik gruplarıyla yaptığı projelerden keyif duyuyorum. Özellikle Burberry’nin İngiliz gruplarına verdiği destek alkışlanacak cinsten. Yapılan bu yatırımların elbette en büyük sebebi, markaların kadim orta yaş lükslüğünden kendilerini sıyırmak istemesi. Genç kesime hitap eden, fiyatları nispeten daha uygun koleksiyonlarını sokaklarda salınırken görmek en büyük dilekleri.

BİRAZ MÜZİK BİRAZ MODA

Editors ve Trussardi birlikteliği de bu akımın yenilerinden. The Weight Of Your Love albümünün tanıtımını Milano’daki Trussardi Cafe’de gerçekleştirdi. Rock n Coke festivalinde de performansını izleyebileceğiniz Editors’un son albümü nasıl derseniz… Bilindik Editors akorları üzerine zorlama şarkı sözleri diyebilirim. Baya iyilik bir durum sadece ilk albümü için geçerliydi sanırım. Uzak durulacak bir albüm değil elbette, ama çok yakınlaşmanın da bu sıcakta pek anlamı yok. Video’ları izleyip hadi canım sen de diyebilirsiniz. Demeyin.

 Editors showcase at Cafè Trussardi

Editors – Cafè Trussardi- “Nothing”

Editors The Weight of Your Love // Available on iTunes

2 comments

  1. Özellikle Burburry’nin İngiliz gruplarına…derken Burburry yazılmış ‘Burberry’ olacaktı! ama paylaşımlar mükemmel.. ;)

    1. Çok mutlu olduk beğenmenize, teşekkürler :) Burberry için de teşekkürler, bazen göz görmüyor, hemen düzeltiyorum :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers